Nasz zespół

mgr Ema Kukla

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

mgr Sylwia Szymańska

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

mgr Katarzyna Wójcik

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej Dyrektor

mgr Anetta Kania

Nauczyciel Języka polskiego, Języka rosyjskiego

ks. Łukasz Tlałka

Nauczyciel Religii katolickiej

mgr Alicja Liczman

Nauczyciel języka angielskiego

mgr Maria Dutka-Pluta

Nauczyciel Historii i WOSu

mgr Grzegorz Gomółka

Nauczyciel Wychowania Fizycznego

mgr Agnieszka

Nauczyciel Świetlicy

mgr Iwona Kozłowska - Karcz

Nauczyciel Języka polskiego , Historii

mgr Krystyna Blachura

Nauczyciel Religii katolickiej

mgr Lidia Sachmerda

Nauczyciel Jezyka angielskiego

mgr Anna Kosibór

Nauczyciel Matematyki

mgr Maria Wróbel

Nauczyciel Gimnastyki korekcyjnej

mgr Natalia Congote Durango

Native speaker

mgr Paulina Szamborska

Nauczyciel Geografii 

mgr Rafał Widuch

Nauczyciel Wychowania fizycznego

mgr Ewa Jaśkiewicz

Nauczyciel Języka Hiszpańskiego

mgr Justyna Howden

Native speaker

mgr Anna Fryś

Nauczyciel Matematyki , Informatyki

mgr Krzysztof Karcz

Nauczyciel Muzyki

mgr Lucyna Makuchowska

Nauczyciel Świetlicy

mgr Monika Korzondkowska

Nauczyciel Religii katolickiej

mgr Hanna Nyczka

Nauczyciel Fizyki

mgr Jadwiga Wątor

Nauczyciel Języka polskiego

mgr Paulina Szamborska

Nauczyciel Biologii, Przyrody

mgr Magdalena Legun

Nauczyciel Języka niemieckiego

mgr Edyta Wasiak

Nauczyciel Edukacji wczesnoszkolnej

mgr Karolina Rogozińska

Nauczyciel Edukacji wczesnoszkolnej, Techniki

mgr Małgorzata Śpiewak

Nauczyciel Języka polskiego

mgr Agnieszka Mrowiec

Nauczyciel Bibliotekarz

mgr Dagmara Skowron

Nauczyciel Plastyki

mgr Monika Wanat

Nauczyciel Języka angielskiego Wicedyrektor

mgr Magdalena Gawenda

Nauczyciel Doradztwa zawodowego

Specjaliści

mgr Magdalena Korytkowska-pedagog specjalny

mgr Justyna Faruga - psycholog

mgr Magdalena Gawenda- pedagog

mgr Paulina Jaskmanicka- logopeda

mgr Beata Czub - terapeuta integracji sensorycznej

mgr Bożena Najlepsza – Marek - surdopedagog

Zajęcia Dodatkowe

mgr Ewelina Malinka – zajęcia Akademii twórczych żaków i Animacja poklatkowa

mgr Roman Burdek - instruktor ju jitsu

mgr Wojciech Bachta zajęcia z Małej Przedsiębiorczości

mgr Samanta Kliś - instruktor szachowy

mgr Anna Fryś - zajęcia z robotyki i mistrzów kodowania

mgr Artur Szymała - instruktor gier strategicznych

mgr Anna Pietrasina - instruktor jogi

mgr Sławomir Damek - instruktor tańca

mgr Sebastian Dunat – instruktor pływania