Dzieciom uczęszczającym do Naszej Szkoły zapewniamy wyjątkowe możliwości nauki i zabawy. Pomagamy im zrozumieć świat, wspieramy pierwsze kroki w otaczającej je rzeczywistości, a także odkrywamy ich zainteresowania i uzdolnienia.

W ramach prowadzonych przez nas zajęć organizujemy:

Zajęcia w ramach czesnego oraz dodatkowo płatne

basen
Basen
Pływanie jest doskonałą formą aktywnego wypoczynku, pomagającą utrzymać kondycję fizyczną i dobre samopoczucie
hiszpanski
j. hiszpański/j. niemiecki
Naucz się od podstaw języka hiszpańskiego lub niemieckiego
szachy
Szkółka szachowa
Szachy mają doskonały wpływ na rozwój intelektualny młodego człowieka . Ucząc logicznego myślenia i pobudzają wyobraźnię przestrzenną
Szalone pędzelki
Jeżeli masz duszę artysty, koniecznie musisz odwiedzić nasze zajecia
ceramika
Zajęcia ceramiczne
Ceramika znakomicie rozwija twórcze myślenie i zdolności manualne. Wyraź siebie poprzez tworzenie!
Kreatywne pisanie
Zajęcia z kreatywnego pisania to unikalna możliwość zapoznania się ze światem pisarstwa i jednoczesne doskonalenie języka angielskiego.
bajka
Baju, baju bajka
Kącik dla fanów czytania i bajek
Teatr kukiełkowy
Teatr jest jedną z najciekawszych technik nauczania języka angielskiego.Wychodząc naprzeciw naturalnej tendencji dzieci do zabawy proponujemy zabawę w teatr.
Robotyka
Wejdź do pasjonującego świata robotyki i zbuduj własnoręcznie robota
Mistrzowie kodowania
Mistrzowie Kodowania
Poznaj fascynujący świat programowania
akademia żaków dodatkowe zajęcia kółko angielskiego
Fun & Games
Spędź czas na grach i zabawach ze swoimi rówieśnikami
cambridge
Cambridge Exams
Szlifuj swój angielski i przygotuj się do egzaminów Cambridge
pilka-nozna
Piłka nożna
Piłka nożna oprócz pięknych bramek to również doskonały nauczyciel gry zespołowej i obowiązkowości
zespol-muzyczny
Zespół muzyczny
Jeżeli lubisz śpiewać lub grać na instrumencie koniecznie zajrzyj do naszego zespołu
sks
SKS
Gimnastyka, gry zespołowe, lekkoatletyka. W szkolnym klubie sportowym każdy znajdzie coś dla siebie
zdrowo2
Zajęcia sensoryczne
Wspieranie samodzielności i kreatywności dzieci. Mnogość faktur, kolorów, materiałów… zabawa pobudzająca wszystkie zmysły tak, aby dziecko mogło samo poczuć ich oddziaływanie.
Ceramika Żaka
Kółko biblijne
Zajęcia, na których zajmiemy się zgłębianiem historii i archeologii Ziemi Świętej oraz bohaterów związanych z Bożym Objawieniem.
joga
Joga
Joga to najlepszy sposób na odprężenie się, a jej praktykowanie to świetna nauka cierpliwości
akademia-przedsiebiorczosci
Akademia Przedsiębiorczości
Akademia przedsiębiorczości dla uczniów naszej szkoły prowadzona przez doświadczonych dydaktyków
Kółko dziennikarskie
Kółko dziennikarskie to przede wszystkim: kształtowanie odpowiedzialności za słowo, motywowanie do samodzielnego zdobywania wiedzy i umiejętności poszukiwania informacji.
jujitsu
Ju jitsu
Sztuki walki doskonale poprawiają koordynację ciała i rozwój fizyczny. Mają korzystny wpływ na zdrowie
rosyjski
Kółko j.rosyjskiego
Odszyfruj cyrylicę i naucz się języka rosyjskiego
d
Język hiszpański
Konwersacje z Native Speakerem.